(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

KOTO Başkanı Necmi Bulut’a MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’dan ziyaret

    MARKA-Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğine atanan Dr.Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret etti. Kocaeli’nin başta turizm olmak üzere yerel kalkınma projelerinin konuşulduğu ziyarette Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, MARKA Genel Sekreteri Dr.Mustafa Çöpoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi. KOTO Başkanı Necmi Bulut, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’nun Kocaeli Büyükşehir […]

KOTO Başkanı Necmi Bulut’a MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’dan ziyaret
18 Nisan 2017 - 18:56 'de eklendi ve 232 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

MARKA-Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğine atanan Dr.Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut’u ziyaret etti.

Kocaeli’nin başta turizm olmak üzere yerel kalkınma projelerinin konuşulduğu ziyarette Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, MARKA Genel Sekreteri Dr.Mustafa Çöpoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

KOTO Başkanı Necmi Bulut, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’nun Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde üst düzey görevlerde bulunduğunu ve önemli hizmetlere imza attığını belirtti.

Necmi Bulut, ‘Yeni MARKA Genel sekreterinin ilimizde uzun yıllar görev yapması kentin yapısını ve ihtiyaçlarını bilmesi önemli bir avantaj, Kocaeli Ticaret Odası olacak yerel kalkınması artıracak, üyelerimizin ticaretini geliştirecek projelerde işbirliği yapmaya hazırız’ dedi.

MARKA Genel Sekreteri Dr.Mustafa Çöpoğlu da, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın yapısı ve işleyişi ile bilgi vererek, ‘Yerel kalkınmayı destekleyen yenilikçi projeler ile bölgenin genel sorunlarına çözüm getirecek girişimleri de destekleyeceklerini söyledi.

KOTO yönetim kurulu üyelerinin özellikle Cengiz Topel Havaalanı’na işlerlik kazandırılması yönündeki talepleri üzerine MARKA ve KOTO ortak çalışma gurubu oluşturulması ve hazırlanacak raporun Ulaştırma Bakanlığı ve DHMİ ile özel uçak şirketlerinin üst yönetimlerine ulaştırılması için çalışma yapılmasına karar verildi.

Ziyarette, Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanvekilleri Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, Mikail Kayacı, Yusuf Ziya Uludüz, Cafer Kozluca, Abdülmelik Kalay, Hasan Kanca, Basın Danışmanı Süleyman Durak’ın da hazır bulundu.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER