(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Star TV ekranların sevimli sunucusu VaheKılıçarslan, İDEV Fuarı için İzmit’te

27- 30 Nisan 2017 tarihlerinde Kocaeli Ticaret Odası ve TÜYAP Fuarcılık işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 3. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nın (İDEV) sunuculuğunu yapacak olan , Star TV ekranların sunucusu Vahe Kılıçarslan İzmit’e geldi. Vahe Kılıçarslan, Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programı için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı  İbrahim  Karaosmanoğlu ile bir röportaj […]

Star TV ekranların sevimli sunucusu VaheKılıçarslan, İDEV Fuarı için  İzmit’te
14 Nisan 2017 - 20:55 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

27- 30 Nisan 2017 tarihlerinde Kocaeli Ticaret Odası ve TÜYAP Fuarcılık işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 3. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nın (İDEV) sunuculuğunu yapacak olan , Star TV ekranların sunucusu Vahe Kılıçarslan İzmit’e geldi.

Vahe Kılıçarslan, Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’ programı için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı  İbrahim  Karaosmanoğlu ile bir röportaj gerçekleştirdi.

KOTO Genel Sekreteri Mert Anlıpak ve TÜYAP Fuarcılık Bölge Başkanı Gökalp Gökdemir’in de yer aldığı röportajda, İDEV Fuarı hakkında kapsamlı bilgi veren Başkan Karaosmanoğlu, tüm vatandaşları fuara davet etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı  İbrahim  Karaosmanoğlu, ayrıca organizasyon için de KOTO ve TÜYAP’a teşekkür etti ve görüntüler, Vahe Kılıçarslan’ın 23 Nisan 2017 Pazar günü programında saat 11:00’de izleyiciyle buluşacak.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER