(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Konya Ticaret Borsası 2 Binden Fazla Haber Oldu

    Türkiye’nin işlem hacmi en yüksek borsalarından biri olan Konya Ticaret Borsası’nın (KTB) geçtiğimiz dönemde Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun da katılımıyla düzenlenen “Konya Üretiyor Türkiye Büyüyor” programı haberleriyle gündeme geldiği belirlendi. Medya Takip Ajansı Interpress’in, yüzü aşkın ticaret borsasını kapsayan incelemesinde, Konya Ticaret Borsası (KTB), hakkında bu yılın ilk üç ayında […]

Konya Ticaret Borsası 2 Binden Fazla Haber Oldu
12 Nisan 2017 - 19:15 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.

 

 

Türkiye’nin işlem hacmi en yüksek borsalarından biri olan Konya Ticaret Borsası’nın (KTB) geçtiğimiz dönemde Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun da katılımıyla düzenlenen “Konya Üretiyor Türkiye Büyüyor” programı haberleriyle gündeme geldiği belirlendi.

Medya Takip Ajansı Interpress’in, yüzü aşkın ticaret borsasını kapsayan incelemesinde, Konya Ticaret Borsası (KTB), hakkında bu yılın ilk üç ayında toplam 2 bin 27 haber çıktığı tespit edildi.

Interpress‘in televizyon, internet ve yazılı basını inceleyerek yapmış olduğu araştırmaya göre, Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik ile ilgili medyaya yılın ilk üç ayında 524 haber yansıdığı belirlendi. Meclis Başkanlığı görevini yürüten Selçuk Öcal’ın da yayınlanan 120 haberde isminin geçtiği tespit edildi.

Medya Takip Ajansı Interpress

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER