(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Özser Group Sigorta Kocaeli Acentası yeni yerine taşındı

    Sigorta sektöründe yaklaşık 6 yıldır hizmet veren ve 1500 ü aşkın portföyü olan Özser Group Sigorta Kocaeli Acentası Güney Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi No:30/E Körfez / KOCAELİ adresine taşındı. Müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için taşındığını belirten Özser Group Sigorta Kocaeli Acenta Sahibi Abdullah Topuz, “yıllardır sektörün içindeyiz. Müşteri portföyümüz oldukça geniş. Artık […]

Özser Group Sigorta Kocaeli Acentası yeni yerine taşındı
11 Nisan 2017 - 19:48 'de eklendi ve 128 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Sigorta sektöründe yaklaşık 6 yıldır hizmet veren ve 1500 ü aşkın portföyü olan Özser Group Sigorta Kocaeli Acentası Güney Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi No:30/E Körfez / KOCAELİ adresine taşındı.

Müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için taşındığını belirten Özser Group Sigorta Kocaeli Acenta Sahibi Abdullah Topuz, “yıllardır sektörün içindeyiz. Müşteri portföyümüz oldukça geniş. Artık esik yerimiz bize yeterli gelmiyordu. Daha kaliteli ve pratik çözümler üretebilmek için şirketimize a yatırım yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Sektörün en uygun fiyatlı çalışan acentası olduklarını belirten Abdullah Topuz, Araç sigortası, kasko, yangın, bireysel emeklilik, konut, DASK; işyeri, hayat sigortası vb bir çok alanda hizmet verdiklerini açıkladı.

Abdullah Topuz, sektörün en uygun fiyatlarını verdiklerini ve herhangi bir sorun anında en hızlı dönüşlerle sorunu çözmeye çalıştıklarını ve  bu konuda  ayırtılı bilgiyi internet siteleri  www.kocaelisigortaci.com ve www.abdullahtopuz.com adreslerinden ulaşılabileceğini ifade etti.

Özser Group Sigorta Kocaeli Acenta Sahibi Abdullah Topuz, “Yola çıkarken edindiğimiz güvenilirlik ve sürekli hizmet anlayışımız temel prensibimizdir. Şirket olarak bize güvenen tüm müşterilerimiz için en sağlıklı ve uygun sigorta poliçelerini hazırlamak, sigorta sektöründe kısa sürede tanınmak ve güvenilir olmaktır. Kocaeli’nin her noktasında en kaliteli hizmeti vermek ve müşterilerimizin bireysel sigorta talep ve şikayetlerine anında cevap verebilmek” şeklinde konuştu.

Abdullah Topuz Kimdir?
19 Haziran 1986 Tokat Büyükyıldız kasabasında dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul eğitimini Büyükyıldız’da tamamladı. Lise eğitimi için Tokat Merkez Ticaret Lisesi’ne gitti.  Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek Yüksekokulu Muhasebe Bölümünü kazanan Topuz, Lisans eğitimi için Kocaeli’ye geldi. 2008’de lisans eğitimini tamamlayan Abdullah Topuz, 4 yıl Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapan bir firmada muhasebeci olarak çalıştı.
2011 ‘de Özser Group Sigorta şirketinin Kocaeli Acenteliğini alarak sigorta sektörüne geçti. Yaklaşık 5 yıldır bu sektörde hizmet veren Topuz, güvenilirliği ile kısa sürede aranan isim oldu.  Bu gün Kocaeli , Körfez, Tokat başta olmak üzeri bir çok ilde geniş bir müşteri portföyüne hizmet vermektedir. Abdullah Topuz, misyonunu güvenilir ve kalıcı olmak, müşterilerinin sorunlarına anında cevap verebilmek ve çözüm üretebilmek olduğunu kaydediyor.

KOCAELİ, UHA Haber

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER