(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kocaeli’nde VM Medical Park’ı ziyaret etti

    Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni ziyarette bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi Murat Kaplan’ı da ziyaret etti. AMELİYAT OLDU CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi Murat Kaplan, geçtiğimiz günlerde VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde bir operasyon […]

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kocaeli’nde VM Medical Park’ı ziyaret etti
11 Nisan 2017 - 18:16 'de eklendi ve 227 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni ziyarette bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi Murat Kaplan’ı da ziyaret etti.

AMELİYAT OLDU

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi Murat Kaplan, geçtiğimiz günlerde VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde bir operasyon geçirdi.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Tonguç İşken’in gerçekleştirdiği ameliyat sonrasında Kaplan’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi Murat Kaplan

Referandum öncesi çeşitli programlara katılmak üzere  Kocaeli’ne gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Murat Kaplan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

DOKTORUNDAN BİLGİ ALDI

Sağlık durumu iyi olan Murat Kaplan’ın ameliyatını gerçekleştiren doktoru Prof. Dr. Tonguç İşken’den detaylı bilgi alan Kılıçdaroğlu, hastane yetkililerine başarılı operasyon ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

Ziyaret sonrası aynı katta yatmakta olan diğer hastaları da ziyaret eden Kılıçdaroğlu, çıkışta hastane personeli ve hasta yakınlarının fotoğraf çekilme isteklerini geri çevirmedi.

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin’in karşıladığı Kılıçdaroğlu’na beraberinde CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da eşlik etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hastaneden ayrılırken bazı hasta yakınlarıyla da sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

KOCAELİ, UHA Haber

HABER : Samet TÜRKYILMAZ

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER