(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

‘Bebeklere kimyasal silahla saldırırsanız cevabını göreceksiniz’

    Beyaz Saray Sözcüsü Spicer, “Bebeklere kimyasal silahla saldırır, masum insanlara karşı varil bombası kullanırsanız Trump’tan cevap göreceksiniz.” dedi. Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, Suriye’deki kimyasal silah saldırısına ilişkin, “Eğer bebeklere kimyasal silahla saldırır, masum insanlara karşı varil bombası kullanırsanız bu Başkan’dan (Donald Trump) bir cevap göreceksiniz.” ifadelerini kullandı. “ABD’nin Ortadoğu’daki önceliği DEAŞ’tır” Spicer, […]

‘Bebeklere kimyasal silahla saldırırsanız cevabını göreceksiniz’
11 Nisan 2017 - 4:00 'de eklendi ve 159 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Beyaz Saray Sözcüsü Spicer, “Bebeklere kimyasal silahla saldırır, masum insanlara karşı varil bombası kullanırsanız Trump’tan cevap göreceksiniz.” dedi.

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, Suriye’deki kimyasal silah saldırısına ilişkin, “Eğer bebeklere kimyasal silahla saldırır, masum insanlara karşı varil bombası kullanırsanız bu Başkan’dan (Donald Trump) bir cevap göreceksiniz.” ifadelerini kullandı.

“ABD’nin Ortadoğu’daki önceliği DEAŞ’tır”

Spicer, ABD’nin Ortadoğu’daki bir numaralı önceliğinin DEAŞ olduğunu belirterek, “Ancak Beşşar Esed yönetimi altında istikrarlı ve güvenli bir Suriye hayal edemiyoruz.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER