(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Bakan Çavuşoğlu, pazarda tezgahları dolaştı, sohbet etti

    Antalya’nın Manavgat ilçesinde pazartesi günleri kurulan halk pazarını gezen Bakan Çavuşoğlu, tezgahları tek tek dolaşıp, esnafla sohbet etti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’nın Manavgat ilçesinde ziyaret ettiği pazar yerinde esnaf ve müşterilerle bir araya geldi. Aşağı Pazar Mahallesi’nde, pazartesi günleri kurulan halk pazarına gelen Bakan Çavuşoğlu’nu, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve […]

Bakan Çavuşoğlu, pazarda tezgahları dolaştı, sohbet etti
11 Nisan 2017 - 1:03 'de eklendi ve 115 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Antalya’nın Manavgat ilçesinde pazartesi günleri kurulan halk pazarını gezen Bakan Çavuşoğlu, tezgahları tek tek dolaşıp, esnafla sohbet etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’nın Manavgat ilçesinde ziyaret ettiği pazar yerinde esnaf ve müşterilerle bir araya geldi.

Aşağı Pazar Mahallesi’nde, pazartesi günleri kurulan halk pazarına gelen Bakan Çavuşoğlu’nu, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer’in de aralarında bulunduğu partililer karşıladı.

Pazar yerindeki tezgahları tek tek dolaşan Çavuşoğlu, esnafla sohbet etti.

Çavuşoğlu, alışveriş yapan vatandaşların yanı sıra yabancı turistlerin de yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çavuşoğlu, turistlerle İngilizce ve Almanca konuşarak tatillerinin nasıl geçtiğini sordu.

Ziyarette sık sık tanıdıklarıyla karşılaşan Çavuşoğlu, pusetiyle birlikte kucağına aldığı Medine isimli bebeği de bir süre sevdi.

Son olarak kendisine ikram edilen çayı içen Çavuşoğlu ve beraberindekiler pazar yerinden ayrıldı.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER