(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Başbakan İzmir’de MHP standını ziyaret etti

    İzmir’de MHP’nin “evet” standını ziyaret eden Başbakan Yıldırım, “Ayrı partiyiz ama hedefimiz, istikametimiz bir. Türkiye için rüyalarımız, vizyonumuz bir.” dedi. Başbakan Binali Yıldırım, İzmir’de MHP’nin “evet” standını ziyaret etti. Alsancak Spor Salonunda 101 tesisin açılışını yapan Yıldırım, daha sonra Başbakanlık otobüsüyle Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ne geçti. Burada otobüsten inen Yıldırım, MHP’nin standını ziyaret etti, […]

Başbakan İzmir’de MHP standını ziyaret etti
06 Nisan 2017 - 3:12 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

İzmir’de MHP’nin “evet” standını ziyaret eden Başbakan Yıldırım, “Ayrı partiyiz ama hedefimiz, istikametimiz bir. Türkiye için rüyalarımız, vizyonumuz bir.” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir’de MHP’nin “evet” standını ziyaret etti.

Alsancak Spor Salonunda 101 tesisin açılışını yapan Yıldırım, daha sonra Başbakanlık otobüsüyle Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ne geçti.

Burada otobüsten inen Yıldırım, MHP’nin standını ziyaret etti, görevlilere “kolay gelsin” dileğinde bulundu, kendisine ikram edilen çikolatadan yedi.

“Hedefimiz, istikametimiz bir”

MHP Konak İlçe Başkanı Mehmet Özmen ile sohbet eden Yıldırım, şöyle konutu:

“Ülkemizin birliği, beraberliği, 80 milyonun kardeşliği Türkiye’nin beka meselesidir. Memleket meselesi. Bu meseleyi inşallah 16 Nisan’da büyük bir zaferle, başarıyla hem İzmir’de hem Türkiye’de tamamlayacağız. Onun için gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrı partiyiz ama hedefimiz, istikametimiz bir. Türkiye için rüyalarımız, vizyonumuz bir. Hepimizin amacı bu ülkede kardeşliğimizi yok etmeye çalışan alçak terör örgütlerini bu ülke topraklarından söküp atmak.”

Başarılarının devamını dileyen Yıldırım, stant görevlilerinin isteği üzerine de onlarla öz çekim yaptı.Bir süre yürüyen Başbakan Yıldırım, vatandaşları selamladı, onlarla fotoğraf çektirdi.

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER