(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Alparslan Türkeş için anma mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş’in vefatının 20. yılı dolayısıyla anma mesajı paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP’nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’i, ömrünü Türkiye’ye ve Türk milletine hizmete adamış bir devlet ve siyaset adamı olarak daima saygıyla hatırlayacaklarını bildirdi. Erdoğan, Türkeş’in vefatının 20. yılı dolayısıyla Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, “Milliyetçi Hareket Partisinin kurucu […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Alparslan Türkeş için anma mesajı
04 Nisan 2017 - 13:51 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş’in vefatının 20. yılı dolayısıyla anma mesajı paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP’nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’i, ömrünü Türkiye’ye ve Türk milletine hizmete adamış bir devlet ve siyaset adamı olarak daima saygıyla hatırlayacaklarını bildirdi.

Erdoğan, Türkeş’in vefatının 20. yılı dolayısıyla Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, “Milliyetçi Hareket Partisinin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’i ebediyete intikalinin 20. yıl dönümünde rahmetle yad ediyorum. Merhum Türkeş’i, ömrünü Türkiye’ye ve Türk milletine hizmete adamış bir devlet ve siyaset adamı olarak daima saygıyla hatırlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER