(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Halkbank’tan ABD’de tutuklanan Atilla için açıklama

    Halkbank’tan, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın, ABD’de tutuklanmasına ilişkin açıklama yapıldı. Halkbank, bankanın Uluslararası Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın dün görev için bulunduğu ABD’de gözaltına alınan, ilk duruşması yapıldıktan sonra iddianame hazırlanmak üzere savcılığa süre verildiğini duyurdu. Halkbank’ın Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, şunlar kaydedildi: “Uluslararası Bankacılık Genel […]

Halkbank’tan ABD’de tutuklanan Atilla için açıklama
30 Mart 2017 - 0:06 'de eklendi ve 119 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Halkbank’tan, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın, ABD’de tutuklanmasına ilişkin açıklama yapıldı.

Halkbank, bankanın Uluslararası Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın dün görev için bulunduğu ABD’de gözaltına alınan, ilk duruşması yapıldıktan sonra iddianame hazırlanmak üzere savcılığa süre verildiğini duyurdu.

Halkbank’ın Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, şunlar kaydedildi:

“Uluslararası Bankacılık Genel Müdür Yardımcımız Mehmet Hakan Atilla, 28 Mart 2017’de görev için bulunduğu ABD’de gözaltına alınmış, ilk duruşması yapıldıktan sonra iddianame hazırlanmak üzere savcılığa süre verilmiştir. Konuyla ilgili olarak bankamızca ve devletimizin ilgili birimlerince gerekli çalışmalar başlatılmış olup bilgi temin edildiğinde en kısa süre içinde kamuoyuyla paylaşılacaktır. Bu itibarla, bankamızın ve yetkili makamların verdiği bilgiler dışındaki spekülatif haber ve yorumlara itibar edilmemesini kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER