(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

27 Mart’ta İstanbul’da elektrik kesintisi

    İstanbul’un Avrupa yakasındaki 12 ilçenin bazı bölgelerinde 27 Mart’ta elektrik kesintisine gidilecek. İstanbul’un Avrupa yakasında bazı ilçelere, planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında 27 Mart Pazartesi günü elektrik verilemeyecek. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ’den (BEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul’un Eyüp, Küçükçekmece, Bayrampaşa, Esenyurt, Başakşehir, Şişli, Bahçelievler, Sarıyer, Güngören, Zeytinburnu, Sultangazi ve Bağcılar ilçelerinin […]

27 Mart’ta İstanbul’da elektrik kesintisi
26 Mart 2017 - 0:03 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

 

 

İstanbul’un Avrupa yakasındaki 12 ilçenin bazı bölgelerinde 27 Mart’ta elektrik kesintisine gidilecek.

İstanbul’un Avrupa yakasında bazı ilçelere, planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında 27 Mart Pazartesi günü elektrik verilemeyecek.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ’den (BEDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul’un Eyüp, Küçükçekmece, Bayrampaşa, Esenyurt, Başakşehir, Şişli, Bahçelievler, Sarıyer, Güngören, Zeytinburnu, Sultangazi ve Bağcılar ilçelerinin bazı sokak, mahalle ve semtlerinde 27 Mart’ta 00.00-19.00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidilecek.

Aboneler, elektrik verilemeyecek ilçelerdeki mahalle ve sokaklara ilişkin detaylı bilgilere BEDAŞ’ın internet sitesinde yer alan Planlı Bakım ve Yatırım Çalışmaları bölümünden ulaşabilecek.

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER