(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

SGK ve Medikal Sektörü Kocaeli’de buluşuyor

    Sosyal Güvenlik Kurumu ve Kocaeli Ticaret Odası işbirliğiyle Medikal sektörünün çalıştay buluşması 24- 25 Mart 2017 tarihlerinde Kocaeli’de yapılacak. Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Medikal sektörünü yakından ilgilendiren ‘SGK Ayakta Tedavide Kullanılan Hazır Tıbbi Malzeme Sözleşmesi’ bilgilendirme çalıştayının Kocaeli’de düzenlenmesinin önemine dikkat çekti. Hüseyin Gezer, “SGK Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Orhan Koç […]

SGK ve Medikal Sektörü Kocaeli’de buluşuyor
23 Mart 2017 - 11:52 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

 

 

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Kocaeli Ticaret Odası işbirliğiyle Medikal sektörünün çalıştay buluşması 24- 25 Mart 2017 tarihlerinde Kocaeli’de yapılacak.

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Medikal sektörünü yakından ilgilendiren ‘SGK Ayakta Tedavide Kullanılan Hazır Tıbbi Malzeme Sözleşmesi’ bilgilendirme çalıştayının Kocaeli’de düzenlenmesinin önemine dikkat çekti.

Hüseyin Gezer, “SGK Başkan Yardımcısı Opr.Dr. Orhan Koç ile Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürü Uzm.Dr. Gazi Alataş ve Hizmet Sunumu Genel Müdürü Lütfü Aydın, SGK Daire Başkanları, 29 İlin Sağlık SGK Müdürlerinin katılımıyla 24- 25 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek çalıştayda hazır tıbbi malzemelerin ilaç gibi vatandaşa hızlı ulaşabilmesi ele alınacak”dedi.

Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer,Medikal sektöründeki ithalatçılar ile dağıtım kanallarının Doğu Marmara illerindeki temsilcilerini, başta Kocaeli olmak üzere Bursa, Sakarya, Yalova, Bolu ve Düzce’deki firmaların toplantıya katılmalarını beklediklerini söyledi.

Hüseyin Gezer, “SGK ve medikal sektörün en önemli konularının ele alınacağı bu büyük çalıştayın kentimize önemli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz. Kocaeli Ticaret Odası olarak bu çalıştayın düzenleyicisi olarak sağlık ve medikal sektörüne önemli katkılar sağlayacağız” dedi.

24 Mart 2017 Cuma günü saat 14:00’te başlayacak olan çalıştay saat 17:30’da sona erecek. Çalıştayın ikinci oturumu ise 25 Mart 2017 Cumartesi günü 10.00- 12:30 saatleri arasında KOTO Meclis Salonu’nda gerçekleşecek.

KOCAELİ, UHA Haber

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER