(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Maastricht Havalimanı’nın patronu İsmail Durmaz

    Hollanda’nın Maastricht Havalimanı’nın işletme haklarını İsmail Durmaz’ın sahibi olduğu Türk firması Global GSA Group aldı. Avrupa’ya çarıklı gelen ve yıllarca en berbat işleri yaparak fedakarlık örneği gösteren Türkler’in, şimdilerde 100 bine yakın işyeri açmaları, kiminin 10, kiminin de yüzlerce işçi çalıştırır hale gelmeleri, hepimiz için yüzakı olurken, Hollanda’nın Maastricht şehrindeki havalimanının işletmesini bir […]

Maastricht Havalimanı’nın patronu İsmail Durmaz
01 Şubat 2017 - 0:05 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.

 

 

Pelin Çift İle Gündem Ötesi

Hollanda’nın Maastricht Havalimanı’nın işletme haklarını İsmail Durmaz’ın sahibi olduğu Türk firması Global GSA Group aldı.

Avrupa’ya çarıklı gelen ve yıllarca en berbat işleri yaparak fedakarlık örneği gösteren Türkler’in, şimdilerde 100 bine yakın işyeri açmaları, kiminin 10, kiminin de yüzlerce işçi çalıştırır hale gelmeleri, hepimiz için yüzakı olurken, Hollanda’nın Maastricht şehrindeki havalimanının işletmesini bir Türk’ün alması, Türkler’in bu konudaki başarılarının doruk noktası oldu.

Kim mi bu Türk?
Hayır hayır, bu Türk, Türkiye’den gelen bir holding sahibi değil.

Bu Türk, bir işçi babanın 1969 doğumlu çocuğudur.
1988 yılında hava kargo lojistik işine giren bu Türk, 1995 yılında kendi firmasını kurdu ve dalında Genel Satış Acentesi oldu.

40 ülkede ve 70 noktada yatırımları ile lojıstik sektörünün kralı olan bu Türk İsmail Durmaz’dan başkası değildi.

İsmail Durmaz’ın sahibi olduğu Global GSA Group, 10+15 olmak üzere 25 yıllığına Maastricht Havalimanı’nın tüm işletme haklarını aldı.

Maastricht Havalimanı ile ilgili görsel sonucu

İsmail Durmaz’ın, Amsterdam’ın Schiphol, Rotterdam’ın Zestienhoven havalimanlarından sonra, Hollanda’nın üçüncü büyük Maastricht Havalimanı’ın işletme hakkını alması, Hollanda iş dünyasında şaşkınlık yarattı.

Maastrich Havalimanı’nın işletme hakkını aldıktan sonra, şimdiki 800 milyonluk cirosunu 2 milyara çıkaracağını belirten İsmail Durmaz, her şeye rağmen bununla yetinmeyeceğini ve grubuna daha pek çok işletmeler katacağını söyledi.

AMSTERDAM, (TÜHA Haber)

İlhan KARAÇAY’ın haberi

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER