(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

İzmir Barosu’ndan Adliye Şehitleri için başsağlığı ziyaretleri

    İzmir Barosu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinden, bir süre önce İzmir Adliyesi’ne bomba yüklü araç ile terör saldırısında hayatını kaybedenlere anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarete İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, Başkan Yardımcısı Av. Mustafa Çetin, Genel Sekreter Av. Atalay Aksay, Sayman Av. Muammer Erçoban ve yönetim kurulu üyeleri Av. Nuriye Kadan ile […]

İzmir Barosu’ndan Adliye Şehitleri için başsağlığı ziyaretleri
27 Ocak 2017 - 19:26 'de eklendi ve 260 kez görüntülendi.

 

 

İzmir Barosu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinden, bir süre önce İzmir Adliyesi’ne bomba yüklü araç ile terör saldırısında hayatını kaybedenlere anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarete İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, Başkan Yardımcısı Av. Mustafa Çetin, Genel Sekreter Av. Atalay Aksay, Sayman Av. Muammer Erçoban ve yönetim kurulu üyeleri Av. Nuriye Kadan ile Av. İlke Erol katıldı.

İzmir Adliyesi’ne yönelik hain terör saldırısında polis memuru Fethi Sekin’in ve İzmir 12. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görevli mübaşir Musa Can’ın şehit olmaları dolayısıyla İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın ve 12. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi İhsan Ergin’i ziyaret ettiler.

İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, ziyaretler sırasında şehit polis memuru Fethi Sekin’in İzmir adliyesi ve İzmir halkı tarafından asla unutulmayacağını, canı pahasına büyük bir katliamın önüne geçtiğini belirtti.

İzmir Adliyesi’ne yönelik hain terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin ve İzmir 12. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görevli mübaşir Musa Can

İzmir Barosu’nun da bir vefa örneği göstererek Fethi Sekin ve Musa Can’ın çocuklarının eğitim hayatlarında kullanılmak üzere bir yardım kampanyası başlattığını hatırlatan Av. Aydın Özcan, İzmir Barosu’na kayıtlı avukatların ve İzmir halkının da bu kampanyaya büyük ilgi gösterdiğini belirterek, “onların evlatları artık bizlere emanettir” dedi.

İZMİR, (UHA Haber)

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER