(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

İstanbul’un 6 ilçesinde elektrik kesintisi (24.01.2017)

İstanbul’un Anadolu yakasında yarın 6 ilçenin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacak. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Şile ve Tuzla’nın bazı mahalleleri yarın elektrik alamayacak. Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle: “Ataşehir’de 09.30-11.30 saatlerinde Ferhatpaşa Mahallesi Anadolu, Yeditepe, 6, 4. ve 9. sokaklar, Mareşal Fevzi Çakmak, 15, 17, 27, […]

İstanbul’un 6 ilçesinde elektrik kesintisi (24.01.2017)
24 Ocak 2017 - 0:00 'de eklendi ve 178 kez görüntülendi.

İstanbul’un Anadolu yakasında yarın 6 ilçenin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Şile ve Tuzla’nın bazı mahalleleri yarın elektrik alamayacak.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

“Ataşehir’de 09.30-11.30 saatlerinde Ferhatpaşa Mahallesi Anadolu, Yeditepe, 6, 4. ve 9. sokaklar, Mareşal Fevzi Çakmak, 15, 17, 27, 31, 33, 35. ve 38. sokaklar, 14.00-16.00 saatlerinde Ferhatpaşa Mahallesi Karadeniz, 97, Yeditepe, 141, Ulu Önder, 2, Mareşal Fevzi Çakmak, 41, 43. ve 44, Yavuz Sultan Selim, 37, 48. ve 93. sokaklar.

Çekmeköy’de 11.00-13.00 saatlerinde Hamidiye Mahallesi Ceylan, Serkan, Ulubatlı Hasan, Gürkan, Kervan, Göksel, Bestegül sokaklar, Mehmet Akif Mahallesi Dalyan, Aydın Menderes, Ray, Ulubatlı Hasan, Bilen, Hendek, Mesut, Nazlı, Yankı sokaklar, Mimar Sinan Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa, Esila, Gülabi, Nilüfer, Orhangazi, Çağlayan, Şebnem, Rahmet, Akarsu, Ulubatlı Hasan, 14.00-16.00 saatlerinde Sultançiftliği Mahallesi Selen, Yudum, Turgut Özal sokaklar.

Kadıköy’de 10.00-12.00 saatlerinde Osmanağa Mahallesi Çilek, Süleyman Paşa, Mürver Çiçeği, Kuşdili, General Asım Gündüz, Nihal, Ali Suavi, Nal sokaklar.

Sancaktepe’de 10.00-12.00 saatlerinde İnönü Mahallesi Aşık Veysel, Biçer, İstek, Havuz, Işık, Termal, İnönü, Ankara, Akbudak sokaklar.

Şile’de 11.00-13.00 saatlerinde Balibey Mahallesi Hüner, Göçmen, Caner, Bektaş, Sanatçılar, Sultan, Ağlayankaya, İsmet Ay, Önder, Üzüm, Kiraz, Dalgıç, Dalyan, Çakıl, Çardak, Uzunkum, Körfez, Dostlar, Koçak, Yalçın, Genç, Melek, Hale, Tülay, Sena, Mezgit, Elbiz, Yaşam, Fabrika sokaklar.

Tuzla’da 09.00-11.00 saatlerinde Orhanlı Mahallesi Seçkin, Ünver, Ayazpınar, Barınak, Adnan Menderes, Fettah Başaran, Gölbaşı, Çayırlar, Demokrasi, İrfan, Gurbet, Duru, Okyanus sokaklar.”

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER