(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

VM Medical Park’ta “2. Sömestr Şenliği”

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, çocuk polikliniklerinde geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği sömestr şenliğinin ikincisini geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdi. KORKULARINI YENDİLER- VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin Çocuk Polikliniği’nde muayeneye gelen çocuklar, palyaçolar eşliğinde muayene korkularını yendiler. Bu durum en çok aileleri mutlu etti. Tatil öncesi rutin kontroller için VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni tercih eden aileler […]

VM Medical Park’ta “2. Sömestr Şenliği”
23 Ocak 2017 - 10:58 'de eklendi ve 273 kez görüntülendi.

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, çocuk polikliniklerinde geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği sömestr şenliğinin ikincisini geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdi.

KORKULARINI YENDİLER- VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin Çocuk Polikliniği’nde muayeneye gelen çocuklar, palyaçolar eşliğinde muayene korkularını yendiler. Bu durum en çok aileleri mutlu etti.

Tatil öncesi rutin kontroller için VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni tercih eden aileler de çocuklarıyla birlikte güzel bir hafta sonu geçirdiler.

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin’in de katılımıyla gerçekleştirilen 2. Geleneksel Sömestr Şenliği’nde çocuklar ve aileleri soğuk havada sıcak ve keyifli bir gün geçirdiler.

PALYAÇOLAR- Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ali Kaya’ya muayenesi sırasında palyaçolar da eşlik etti, ortaya renkli görüntüler çıktın .

Özellikle palyaçolar eşliğinde çok eğlenen çocuklar, kendilerine hediye edilen balonlar ile hastanenin koridorlarında rengarenk bir görüntü oluşturdular.

Palyaçolar tarafından yüzleri de boyanan çocukların kimi kelebek kimi süperman kimi de batman rolüne bürünürken, hatıra çerçeveleri ile bol bol fotoğraf çekilen çocuklar ve aileleri bu güzel günü ölümsüzleştirdiler.

SÜNNETE PALYAÇOLAR DA EŞLİK ETTİ- Sünnet öncesinde çocukların korkularını yenmek için palyaçolara büyük iş düştü. Palyaçolar aynı zaman da ameliyata kadar da eşlik ettiler.

8 ÇOCUK SÜNNET EDİLDİ

Hastanenin Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Melih Tugay tarafından sünnetleri yapılan 8 çocuğa da korkularını yenmek ve onlara eğlenceli bir hastane deneyimi yaşatmak adına özel ilgi gösterildi.

SÜNNET- Geçtiğimiz hafta sonu VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde sünnet olan çocuklar, sömestr şenliğine denk gelmesi nedeniyle bir hayli mutlu oldular

Özellikle çocuk doktorlarına teşekkürlerini ileten aileler, Kocaeli’ye değer katan hizmetleri nedeniyle hastane yetkililerine şükranlarını sundular.

 KOCAELİ, UHA Haber

Samet TÜRKYILMAZ ile ilgili görsel sonucu

HABER : Samet TÜRKYILMAZ

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER