(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Vakıf üniversitelerinin 2016 yılı “Haber Karnesi” açıklandı…

Yaşar Üniversitesi 2016’yı zirvede bitirdi… Ülkemizde bulunan yetmişe yakın vakıf üniversitesi içinde geride bıraktığımız 2016 yılında yazılı basında çıkan haber sayılarına göre, Yaşar Üniversitesi’nin en çok konuşulan vakıf üniversitesi olduğu belirlendi. Medya Takip Ajansı Interpress tarafından ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile derginin incelenmesi ile hazırlanan araştırma sonuçlarına göre, Yaşar Üniversitesi’nin yazılı […]

Vakıf üniversitelerinin 2016 yılı “Haber Karnesi” açıklandı…
23 Ocak 2017 - 15:32 'de eklendi ve 252 kez görüntülendi.

Yaşar Üniversitesi 2016’yı zirvede bitirdi…

Ülkemizde bulunan yetmişe yakın vakıf üniversitesi içinde geride bıraktığımız 2016 yılında yazılı basında çıkan haber sayılarına göre, Yaşar Üniversitesi’nin en çok konuşulan vakıf üniversitesi olduğu belirlendi.

Medya Takip Ajansı Interpress tarafından ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile derginin incelenmesi ile hazırlanan araştırma sonuçlarına göre, Yaşar Üniversitesi’nin yazılı basında toplam 4 bin 858 haberle ilk sırada yer aldığı tespit edildi.

Prof. Dr. M. Cemali Dinçer ile ilgili görsel sonucu

Prof. Dr. M. Cemali Dinçer

Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim ve gelecek sağlamak amacıyla kurulan vakıf üniversitelerinin 2016 yılı boyunca mercek altına alındığı aynı araştırmaya göre, bünyesinde 7 fakülte, 2 enstitü ve 3 yüksekokul bulunan Yaşar Üniversitesi’nde, Rektör olarak görev yapan Prof. Dr. M. Cemali Dinçer hakkında da yazılı basına 500’e yakın haber yansıdığı belirlendi.

Medya Takip Ajansı Interpress

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER