(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

İzmir Barosu Yeşil Sahalarda da Lider

Adana Barosu tarafından beşinci kez gerçekleştirilen  5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunlarında şampiyonluk kupasını İzmir Barosu Körfez Futbol takımı kaldırdı. İzmir Barosu Körfez Futbol Takımı, yeşil sahada gösterdiği üstün bir performansla peş peşe ikinci şampiyonluğunu elde etti.   İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, şampiyonluk kupasının teslimi sırasında, İzmir Barosu’nun çok önemli hukuksal çalışmalara imza […]

İzmir Barosu Yeşil Sahalarda da Lider
23 Ocak 2017 - 12:05 'de eklendi ve 176 kez görüntülendi.

Adana Barosu tarafından beşinci kez gerçekleştirilen  5 Ocak Kurtuluş Kupası Spor Oyunlarında şampiyonluk kupasını İzmir Barosu Körfez Futbol takımı kaldırdı.

İzmir Barosu Körfez Futbol Takımı, yeşil sahada gösterdiği üstün bir performansla peş peşe ikinci şampiyonluğunu elde etti.  

İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, şampiyonluk kupasının teslimi sırasında, İzmir Barosu’nun çok önemli hukuksal çalışmalara imza atarken bir yandan da, kültürel, sanatsal ve sportif çalışmalara da büyük önem verdiğini belirtti.

Av. Aydın Özcan, ile ilgili görsel sonucu

İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan

Av. Aydın Özcan, “İzmir Barosu bünyesinde meslektaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda bu alanlarda çalışan birçok topluluğumuz bulunmaktadır. Hepsi de çok başarılı çalışmalara imza atıyorlar ve İzmir Barosu olarak bizleri gururlandırıyorlar” dedi.

İzmir Barosu Körfez Futbol Takımı’nın  İzmir Barosu bünyesinde uzun yıllardır çalışmalarını yürütmekte olduğunu ifade eden İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan, bugüne kadar birçok sportif alanda başarılar elde ettiğini ve  kendilerini bu kupayı ikinci kez kazanmalarından dolayı bir kez daha kutladığını kaydetti.

İZMİR, (UHA Haber)

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER