(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kocaeli Tıp Merkezi’nden Bir Kahraman Geçti

15 Temmuz gecesi abisi ile birlikte köprüye ilk gidenlerden Oğuz AYANOĞLU’nun abisi Onur Ensar AYANOĞLU,  kardeşi Oğuz’un kucağında şehit düşmüştü ve Oğuz ise kalçasından aldığı kurşunla gazi olmuştu. Şehit Onur Ensar AYANOĞLU Gazi Oğuz AYANOĞLU, Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin  Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı’ndaki yeni binasını ziyaret etti. Ayanoğlu “Yaşar abi yeni kurumunuz hayırlı olsun” şeklinde […]

Kocaeli Tıp Merkezi’nden Bir Kahraman Geçti
18 Ekim 2016 - 22:09 'de eklendi ve 480 kez görüntülendi.

15 Temmuz gecesi abisi ile birlikte köprüye ilk gidenlerden Oğuz AYANOĞLU’nun abisi Onur Ensar AYANOĞLU,  kardeşi Oğuz’un kucağında şehit düşmüştü ve Oğuz ise kalçasından aldığı kurşunla gazi olmuştu.

Şehit Onur Ensar AYANOĞLU

Gazi Oğuz AYANOĞLU, Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin  Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı’ndaki yeni binasını ziyaret etti.

Ayanoğlu “Yaşar abi yeni kurumunuz hayırlı olsun” şeklinde konuşurken,  Özel Kocaeli Tıp Merkezi Genel Müdürü Yaşar ELLİALTI yakın dostu için “Oğuz benim yıllardır tanıdığım bir kardeşimdir. Onur’umuz şehitlik makamına çıktı ve bizim onurumuz oldu. Oğuz’umuz da ömür boyu taşıyacağı bir gazilik nişanesi aldı. Hatırlı Kahraman Oğuz AYANOĞLU İstanbul’dan hayırlı olsun ziyaretimize  geldi. Ne Mutlu Bize ki böyle gururlu insanlarla tanışıyoruz. ” şeklinde konuştu.

 KOCAELİ, (UHA) 18.10

 HABER : Cennet CAYLAN

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER