(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, “Terör olaylarını lanetliyorum”

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Hakkâri’nin Şemdinli ilçesine 20 kilometre mesafade Durak 2. Hudut Bölüğü önündeki kontrol noktasına önceki gün PKK’liler tarafından 5 ton bomba yüklü kamyonetle düzenlenen “canlı bomba” saldırısında 10 askerimizin ve 8 sivil vatandaşımızın yaşamını yitirmesinden ayrıca 11’i asker, 16’si sivil toplam 27 kişinin yaralamasından çok büyük üzüntü duyduğunu açıkladı […]

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, “Terör olaylarını lanetliyorum”
11 Ekim 2016 - 12:53 'de eklendi ve 691 kez görüntülendi.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Hakkâri’nin Şemdinli ilçesine 20 kilometre mesafade Durak 2. Hudut Bölüğü önündeki kontrol noktasına önceki gün PKK’liler tarafından 5 ton bomba yüklü kamyonetle düzenlenen “canlı bomba” saldırısında 10 askerimizin ve 8 sivil vatandaşımızın yaşamını yitirmesinden ayrıca 11’i asker, 16’si sivil toplam 27 kişinin yaralamasından çok büyük üzüntü duyduğunu açıkladı .

KSO Başkanı Zeytinoğlu, “Artık yeter diyorum. Bu terörü oluşturanlar insan olamaz. Son olarak Şemdinli’de hain terör saldırısında şehit olan askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Tüm milletimize başsağlığı diliyorum.”

KOCAELİ/Ahmet KURT

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER