(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu Türk Halk Müziği Korosu İzleyenleri Büyüledi

Gölcük Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Türk Halk Müziği korosu önceki akşam verdiği konserle izleyenleri büyüledi. Sosyal faaliyetler açısından oldukça aktif olan Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu geçtiğimiz gün Gölcük Belediyesi tarihi Kazıklı Kervansaray’da iki etkinliği bir arada gerçekleştirdi. Öncelikle Görsel Sanatlar öğretmeni Nilüfer ORUÇ’un önderliğinde teması müzik olan bir resim sergisi açılışı gerçekleştirilirken ardından […]

Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu Türk Halk Müziği Korosu İzleyenleri Büyüledi
01 Nisan 2016 - 0:11 'de eklendi ve 498 kez görüntülendi.

türk bayrağı ile ilgili görsel sonucu

Gölcük Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Türk Halk Müziği korosu önceki akşam verdiği konserle izleyenleri büyüledi.

Sosyal faaliyetler açısından oldukça aktif olan Değirmendere Uğur Mumcu Ortaokulu geçtiğimiz gün Gölcük Belediyesi tarihi Kazıklı Kervansaray’da iki etkinliği bir arada gerçekleştirdi.

Öncelikle Görsel Sanatlar öğretmeni Nilüfer ORUÇ’un önderliğinde teması müzik olan bir resim sergisi açılışı gerçekleştirilirken ardından yine okulun öğrencilerinden oluşan Türk Halk Müziği korosu yine Müzik öğretmeni Şirvan ÖZER önderliğinden yaklaşık iki saat süren bir programla izlemeye gelen 350 kişiye unutulmaz anlar yaşattılar.

D.Dere Uğur Mumcu Orta Ok.Türk Halk Müziği korosu büyüledi, (2)

İlçe Milli Eğitim müdür yardımcıları ve okul müdür yardımcılarıyla öğretmen ve velilerin izlediği konserde çeşitli yörelerimize ait parçalar beğeniyli izlendi.

Uzun süredir çalışmalarını devam ettirdiklerini ve meyvelerini sergilemek üzere bu konseri düzenlediklerini belirten ve aynı zamanda orkestrayı yöneten müzik öğretmeni Şirvan ÖZER desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gölcük Belediyesi ve okul müdürleriyle öğretmen arkadaşlarına teşekkür ettiğini söyledi.

Okul müdürü konser sonunda çiçek takdimiyle hocaları tebrik etti

Okul Müdürü Mehmet ÇAKIR’da okul olarak bu tür etkinliklerde ön plana çıkmanın gururunu yaşadıklarını ve her zaman bu faaliyetlerin arkasında olacaklarını belirtti.

Halk oyunlarıyla renklenen konser toplu fotoğraf çekimi ve çiçek takdimlerinin ardından sona erdi. (KOCAELİ)

 

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER