(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

Avek Otomotiv 10 Yaşına Bastı‏

Avek Otomotiv, kurulduğu 2006 yılından bu yana İstanbul Tekstilkent’te Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda ve DOD ikinci el satış bayiliği yaparak 13 bin 230 yeni araç satışı, 54 bin 241 araca servis hizmeti gerçekleştirdi. 10’uncu yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyan Avek Otomotiv’in şirket yetkilileri, mevcut başarılarında ilk günkü heyecanlarını kaybetmemenin etkisinin büyük olduğunu söylüyor. Avek Otomotiv Genel […]

Avek Otomotiv 10 Yaşına Bastı‏
31 Mart 2016 - 0:24 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

türk bayrağı ile ilgili görsel sonucu

Avek Otomotiv, kurulduğu 2006 yılından bu yana İstanbul Tekstilkent’te Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda ve DOD ikinci el satış bayiliği yaparak 13 bin 230 yeni araç satışı, 54 bin 241 araca servis hizmeti gerçekleştirdi.

10’uncu yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyan Avek Otomotiv’in şirket yetkilileri, mevcut başarılarında ilk günkü heyecanlarını kaybetmemenin etkisinin büyük olduğunu söylüyor.

Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı

Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı, müşterilerine 40 bin metrekarenin üzerindeki tesisde  Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda gibi yeni araç ve  her marka ikinci el araç satın alma veya servis hizmeti sunduklarını söyledi.

Engin Yazıcı, müşterilerinin kaliteli zaman geçirmeleri için kadın-erkek kuaförü, sinema salonu, lostra, bilardo salonu, internet kafe ve çocuk oyun alanı gibi sosyal faaliyet alanları yaparak, geçirdiği 10 yıla pek çok ilki sığdırdıklarını ifade etti.

Avek Otomotiv, 2015 yılı itibariyle servisinde toplam 54 bin 514 müşteriye hizmet sunarken, açıldığı dönemdeki 2 bin adetlik satış rakamını 2015 yılında 14 bin 135’e çıkardı.

Doğuş Otomotiv’in lokomotif markaları arasında yer alan Skoda’yı 2014 sonu itibariyle bünyesine katan Avek Otomotiv, ilk yılında Türkiye’de en çok Skoda satan ikinci bayi oldu. Şirket, sürekli büyüyen iş hacmi ve 65 personelle başladığı hizmet anlayışına, 355 personelle devam ediyor.

Hizmette Sınır Tanımıyor
Müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına önem veren Avek Otomotiv, servis kapasitesini artırarak bakım işlemleri için ertesi güne randevu sözünü vereceğini taahhüt ediyor. Gece servisi ile gün içerisinde aracını getiremeyen müşterilerine pazartesi ve salı günleri mesai saatlerinden sonra saat 22.00’ye kadar hizmet veriyor. Ayrıca iş yoğunluğu nedeniyle aracını servise getiremeyen müşterilerine yerinden alım yerine teslim hizmeti sunuyor.

Yatırımlara Devam Ediyor
Servis kapasitesini Tekstilkent’teki tesis içerisinde büyüten ve toplam lift sayısını 87 adede yükselten Avek Otomotiv, 10’uncu yılında da yatırımlarına devam ediyor.

Mayıs ayında Çanakkale’de yeni Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda ve DOD bayiliği açmaya hazırlanan Avek Otomotiv, önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor.  (İSTANBUL/Semiha ŞİŞMAN)
www.avek.com.tr

***

Bilgi için: Tılsım İletişim
Tel: 0212 241 08 18
Gizem Ataman, gizem@tilsimpr.com

Share
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER