(UHA) Uluslararası  Haber Ajansı

KOSGEB kime destek veriyor?

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı: Kocaeli Ticaret Odası, KOTO Akademi kapsamında ‘KOSGEB Destekleri Semineri’ düzenliyor. KOSGEB’in yeni kurulacak ve faal işletmelere yönelik verdiği desteklerin detaylarıyla anlatılacağı seminer tüm katılımcılara ücretsiz olacak. Kocaeli Ticaret Odası, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) desteklerinden haberdar olmak isteyen KOBİ’ler, işletmeler ve firmalar içinseminer düzenliyor. 15 […]

KOSGEB kime destek veriyor?
14 Ocak 2015 - 12:33 'de eklendi ve 249 kez görüntülendi.

(UHA) Uluslararası Haber Ajansı:

KUL

Kocaeli Ticaret Odası, KOTO Akademi kapsamında ‘KOSGEB Destekleri Semineri’ düzenliyor.

logo

KOSGEB’in yeni kurulacak ve faal işletmelere yönelik verdiği desteklerin detaylarıyla anlatılacağı seminer tüm katılımcılara ücretsiz olacak.

Kocaeli Ticaret Odası, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) desteklerinden haberdar olmak isteyen KOBİ’ler, işletmeler ve firmalar içinseminer düzenliyor.

15 Ocak 2015 Perşembe günü 15:00- 17:00 saatleri arasında düzenlenecek olan, ‘KOSGEB Destekleri Semineri’nde katılımcılara; “KOSGEB kanunu,KOSGEB tarafından desteklenen sektörler, KOBİ tanımı,KOSGEB Veri Tabanına Kayıt,Faal İşletmelere Yönelik KOSGEB Destekleri ve yeni kurulacak işletmelere yönelik KOSGEB Destekleri” konularında kapsamlı bilgi aktarılacak.

Katılımın ücretsiz olduğu seminerin konuşmacıları ise; KOSGEB Kocaeli Hizmet Merkezi Müdürü Ertuğrul Çetinkaya, KOBİ uzmanları Hakan Demirci, İbrahim Ustaömer ve Güven Aktaş.

Ayrıntılı bilgi için; http://www.koto.org.tr/KAkademi/index.asp

UHA/KOCAELİ/ A.YÜCE

 (UHA) Uluslararası Haber Ajansı

 Copyright © 2015 uha

video.turkuazhaberajansi.com

 14 Ocak 2015 TSİ 12:32

 YASAL UYARI:Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları TÜHA Eğitim ve Danışmanlık Şirketi‘ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece (UHA) Uluslararası  Haber Ajansı (http://www.uhahaberajansi.comtarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Bu Haberi Paylaş

Share
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER