Gündem

1,8 milyon dolarlık ikramiyeyi tutturdular ama unuttular

ABD’nin Lousiana eyaletinde bir çift, evlerini temizlerken 5 ay önce alıp unuttukları piyango biletini buldu. O bilete tam 1,8 milyon dolarlık ikramiye vurmuştu.

ABD’de 5 ay önce alıp bir kenara attıkları piyango biletini bulan Harold and Tina Ehrenberg çifti, çekiliş sonuçlarını kontrol edince hayatının şokunu yaşadı.

Tam 1,8 milyon dolarlık ikramiye, unuttukları o bilete isabet etmişti.

Tina Ehrenberg, “Evi temizliyordum, o sırada biletleri buldum. Ancak gece vakti olduğundan bunları kontrol etmedim. Sabah biletleri kontrol edince büyük ikramiyenin biletlerden birine vurduğunu gördüm” dedi.

Loto idaresi, çifte kazandığı ikramiyeyi ödedi.

Amerikalı çift şimdi, piyango biletinden çıkan ikramiyeyle ne yapacağına karar vermeye çalışıyor.

Kaynak: AJC

Bu haberi paylaşınız!

Kalk Gidelim Başlıyor!

Ataner Yüce
Ataner Yüce
Ataner Yüce, 1947 yılında Mersin'de doğdu ..Kayseri'de İlk, Orta ve Lise tahsilini tamamladıktan sonra Ankara'da üniversite tahsilinden sonra, 1971 yılında TRT Erzurum Haber Müdürlüğü'nde göreve başladı.1973 yılında Ankara TRT Haber Dairesi Başkanlığı'na atandı. Burada TV Haberleri Müdürlüğü'nde 1984 yılına kadar çalıştı..1984 yılında İstanbul TRT Haber Müdürlüğü'nde 1992 yılına kadar çalıştıktan sonra emekli oldu ve uzun süre özel sektörde çeşitli TV Kanallarında çalıştı.
http://www.uhahaberajansi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir